Formy płatności

Jakie formy płatności udostępnia sklep Inovpol – NaszKonik.pl?

 

Przelewy24 to jeden z największych w Polsce serwisów oferujących usługi płatności mobilnych. Dzięki niemu klienci mogą wybierać różne metody płatności i płacić w sklepach internetowych w dogodny dla siebie sposób. A teraz zróbmy przegląd dostępnych opcji płatności w serwisie Przelewy24.


Przelewy i przekazy bankowe


Z tej opcji płatności korzysta blisko 90% polskich klientów w internecie. Wybierając opcję płatności w Przelewy24, klient kilka nazwę swojego banku, co przekierowuje go do strony logowania. Zaletą jest to, że dane do płacenia i kwota uzupełniane są automatyczne. Klient musi tylko potwierdzić płatność — w zależności od preferencji banku kodem jednorazowym lub kodem z SMS. Dzięki temu cała transakcja przebiega błyskawicznie. Środki z konta klienta pobierane są natychmiastowo i w ciągu 24 godzin przelewane są na rachunek sprzedawcy.


Płatności kartami płatniczymi


Przelewy24 daje możliwość płacenia za pomocą karty bankowej, debetowej lub kredytowej bez konieczności zakładania konta i logowania się. Wystarczy podać dane karty i potwierdzić transakcję. Serwis obsługuje następujące karty: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. Nie ma znaczenia, czy karta jest wystawiona przez polski, czy zagraniczny bank.